La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

10

wow, Andrzejczak u Stano. Uwielbiam gościa.


2

@draxidox mega gruby temat. Będzie się przyjemnie słuchało, takich gości trzeba jak tlenu.

0

@aleksandrowielki Andrzejczak dużo i pięknie mówi, również po angielsku. Gdzieś czytałem wczoraj takiego newsa, bo ciekawiło mnie dlaczego Andrzejczak rzucił wypowiedzenie co było przyczyną:

https://wpolityce.pl/polityka/666146-dlaczego-odszedl-gen-andrzejczak-w-tle-min-geopolityk

Oczywiście traktuje to jako plotkę ale warto zerknąć co tam wymóżdzyli

1

@mmaciass mówi się różne rzeczy. Na ten artykuł i cały portal bym uważał, bo tu nawet autor się nazwiskiem nie podpisał.

Ale generalnie zgadzam się z tym, że Andrzejczak jest fachowcem, ciekawie się go słucha, on wzbogaci debatę w PL (szczególnie w mediach, które będą miały wyświetlenia), ale nie jest Bogiem i nie jest nieskazitelny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?