- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 784 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 784 Culés
2
Łukasz Podolski dla AS-a: Wszyscy już wiedzą, że Arda Güler jest wielkim talentem. Zobaczymy w przyszłości, czy pomysł przejścia do Realu Madryt jest dobry, czy nie. Być może jego transfer do Realu Madryt nastąpił zbyt szybko. Kiedy jest się młodym, najważniejsza jest gra i zdobywanie czasu. Jeśli dzisiaj na to spojrzymy, odejście Ardy do Realu Madryt nie wydaje się zmierzać w dobrym kierunku . Na przykład Musiala z Bayernu Monachium od najmłodszych lat występuje na boisku w każdym meczu; rozwija się, uczy się, popełnia błędy... Kiedy ciągle siedzisz na ławce rezerwowych, tracisz motywację.
Nie chce nic mówić ale Guler na 100% grałby więcej w Barcelonie patrząc na to że przez jakiś czas grał Sergi Roberto. Miejsce by było. Chciał Real to ma.
0
@Emhyr jednym z jego wymogów chyba było zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie i brak wypożyczenia z tego co pamiętam
0
@ViscaelBarca2007 No tak i nic mu to nie dało zero cierpliwości. Popykałby jeszcze w Fenerbahce i korona by mu z głowy nie spadła a teraz pewnie go wypożyczą do Getafe i sprzedadzą jak Kubo
0
@Emhyr Miał dużo pecha, bo nie przepracował całego okresu przygotowawczego, szybko wypadł. Mi też go szkoda, bo jego lewa noga jest magiczna jak się ogląda te jego urywki z treningów, ale wiadomo, że trening, a mecz to dwa różne światy. Będzie miał ciężko o minuty, bo teraz niemal wszyscy z przodu są przed nim do gry, a jak jeszcze przyjdzie Mbappe w przyszłym sezonie to już nie widzę szans dla niego na regularne granie i pewnie skończy się na wypożyczeniu w lecie.
0
@Emhyr Czas pokaże, ale faktycznie rok dłużej w Fener lub wypożyczenie do drużyny z dołu tabeli La Liga dobrze by mu zrobiło, a tak konkurencje do składu ma ogromna. W diamencie, którym najczęściej grają na jego nominalnej pozycji ofensywnego pomocnika w pierwszej drużynie maja Bellinghama, Rodrygo i Brahima.
0
@Emhyr Albo by go sztab medyczny połamał całkowicie. Niestety dla niego po transferze wyszła kontuzja, a teraz sie to odbija na jego minutach,drugi pech to że Real trafił na Atleti w CdR, a nie 3ligowca gdzie by pewnie zagrał.
0
@ViscaelBarca2007 No miejsce w pierwszej drużynie ma. Tyle że placu zero.....