La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

0

Ktoś wie dlaczego mecz Sportingu jest opóźniony ? Niby o godzinę, a dalej nie grają

@FcPortoFan1999 coś wiesz ?

0

@VeB 1899 Kibice wojne sobie zrobili

0

@VeB 1899 Przełożony z niewiadomych przyczyn.

0

@FcPortoFan1999 Z wiadomych, zamieszki kibiców i policja jeszcze strajkuje wiec nie moga zapewnic bezpieczeństwa na stadionie

0

@KanapkaFCB Ale to jest właśnie bardzo dziwne,bo po godzinie powinni normalnie grać kiedy kibice się uspokoili,tymczasem liga stwierdziła że ten mecz należy przełożyć na cholera wie kiedy.Policja się nie popisała.

1

@FcPortoFan1999 szkoda bo fajnie się ich ogląda. Jutro zapewne zerowe szanse żeby rozegrać mecz?

1

@VeB 1899 Nawet nie wiadomo kiedy ten mecz mają teraz rozegrać,bo dochodzi ćwierćfinał Pucharu Portugalii,zaraz wraca dla nich liga europejska,już od 1/16 finału..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?