- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
0
Od "zawsze" była popularna ale to co sie dzieję w ciągu ostatnich dwóch lat jest nieprawdopodobne. Podchodzi pod zjawisko jakiegoś społecznego hmm fenomenu?
Kilkanaście procent Amerykanów twierdzi, że zagłosuje w wyborach prezydenckich tak jak Taylor Swift.
0
@MESSIah16 W Polsce już głosowano na muzyka i ponad 3 mln osób (w tym ja) dało się nabrać. Człowiek myślał, że ten gość będzie inny, ale okazał się taki sam.
4
@MESSIah16 sekta
0
@MESSIah16 ja nie jestem w stanie wymienić ani jednego utworu jej autorstwa xD
0
@MESSIah16 Ja nie Jestem taki przekonany odnośnie tego że te kilkanaście procent tak jednogłośnie pójdzie za Panią Taylor.Pamiętam że Pani Hillary Clinton,osiem lat temu to miała całe grono artystów ją wspierających.Na szybko wymienię takie gwiazdy jak: Lady Gaga,Miley Cyrus,Jay-Z i Beyonce czy Bruce Springsteen,a Prezydentury jej to nie dało,a wręcz jej to zabrało na rzecz Trumpa.
0
@JordiAlbion ja nawet nie lubię współczesnej muzyki . Kocham lata 70 i 80.
Ale ma masę fanów. Koszulki jej chłopaka od kiedy wyszło na jaw, że sa razem sprzedają się bodaj kilkaset razy lepiej xd
2
@JordiAlbion każdy lubi inną muzykę ale to trochę ignorancja. To największa artystka muzyczna naszych czasów
1
@Bykunn aż tak?
0
@MESSIah16 według mnie bez wątpienia. Ale wiadomo jak zawsze w takich sprawach można mieć inną opinie chociażby Ronaldo vs Messi
0
@Bykunn w sumie musi jej sluchac mnóstwo ludzi, skoro generuje takie liczby
0
@MESSIah16 wyświetlenia nagrody zasięgi. Można nie lubić Jej muzyki (chociaż ja osobiście lubię) ale jest fenomenem socjologicznym. Nie bez powodu Trump ze swoją ekipą wypowiedzieli jej wojnę. Zwyczajnie boją się takiego wpływu
0
@Bykunn jak wypowiedzieli wojnę?
0
@MESSIah16 no sztab Trumpa walczy z nią, ciągle ją atakują
0
@Bykunn pierwsze słyszę, Szok