La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

0

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o transfery to głównie to jeśli tylko wykupimy Cancelo, który obskoczy obie strony oraz sprowadzimy w końcu pomocnika, który potrafi bronić to można już z tego coś ciekawego ulepić. Kolejny skrzydłowy mocny w 1/1 nie jest moim zdaniem must have(zobaczcie na kadrę i jaki pomysł ma Xabi Alonso w Bayerze, Pep tez ma tak naprawdę jednego takiego prawdziwego dryblera, a LM zdobywał grając ofensywnymi pomocnikami na bokach, kwestia dostosowania całego systemu i ról zawodników. Real również zdobywał LM majac Viniego z jednej i pomocnika box to box, który ogarniał druga stronę w postaci Fede). To znaczy byłby potrzebny gdyby Xavi dalej był trenerem, ale liczę ze nowy trener ulepi coś pod profile zawodników, które posiada, a nie będzie chciał żeby to zawodnicy dostosowywali się do tego co on sobie założył i czego nie chce zmienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?