La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

0

W końcu! Koniec z jakimiś marnymi pucharkami w Azji czy Afryce!
Wraca 5-6 najsilniejsza liga świata! Najpierw zaległy mecz Al ittihad, ale kogo to obchodzi... jedziemy na grubo!

Już o 19 finał Ryiadh Bruce Lee karate mistrz Cup!
Zmierzą się w nim ekipy, które biorąc pod uwagę ilość strzelonych goli, pokazały miejsce w szeregu emerytom z MLS, a więc Al Hilal i Al Nassr.

W niebieskim narożniku między innymi: w bramce wokalista U2 - Bono, dalej Kalidou Koulibaly, Renan Lodi, w środkowej strefie zagrają Ruben Neves i Sergej Milinkovic-Savic, z kolei za gole odpowiedzialni bedą Malcom i Aleksandar Mitrovic.

W żółtym narożniku zagrają Aymeric Laporte, Alex Telles, Marcelo Brozovic, Anderson Talisca, Otavio, Cristiano Ronaldo w pierwszym składzie, a na ławce jest już dostępny Sadio Mane czy nowy nabytek prosto z Australii - Aziz Behich.

Zapraszam do meczu!

ps. nie wiem gdzie i czy w ogóle jest transmisja:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?