- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
0
Najwieksze postacie kadry Polski przed Euro 2016
Robert Lewandowski - Bayern, kluczowy zawodnik (mistrz, puchar, półfinał LM)
Arkadiusz Milik - Ajax, kluczowy zawodnik (2 w lidze, grupa LE)
Jakub Błaszczykowski - Fiorentina, zmiennik (5 w lidze, 1/16 LE)
Grzegorz Krychowiak - Sevilla, kluczowy zawodnik (7 w lidze, finał pucharu, zwycięzca LE)
Łukasz Piszczek - BVB, kluczowy zawodnik (2 w lidze, finał pucharu, ćwierćfinał LE)
Kamil Glik - Torino, kluczowy zawodnik (12 w lidze)
Michał Pazdan - Legia, kluczowy zawodnik (mistrz, puchar, grupa LE)
Łukasz Fabiański - Swansea City, kluczowy zawodnik (12 w lidze)
Jak waszym zdaniem ma się to do dzisiejszego potencjału naszej kadry?
0
@kanver_ Ja wiem że to zabrzmi kontrowersyjnie dla wielu,ale pomimo ćwierćfinału Euro 2016,to ta kadra jest porównywalna do obecnej,tylko zwyczajnie ta obecna jest wypalona i smutna.
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem? Dzisiaj nie ma skrzydeł, bo nie ma co oczekiwać cudów od Zalewskiego, który ledwo co gra w Romie, Kamiński zgasł w Wolfsburgu, Frankowski też oddelegowany na ławę w Lens. Lewy dołuje z formą w Barcy, linia obrony jest jednym wielkim znakiem zapytania, nikt nie jest tam pewniakiem. Kiwior ława, Bednarek 2 liga, Cash ława, chociaż i tak nigdy się w reprezentacji nie spisał. Nawet Zieliński ława, kontrakt to jedno ale on też miał bardzo słaby moment w Napoli niezależnie od spraw transferowych. Plusów nie ma szczególnie dużo - Szymański, Piątek, bramkarze, może Linetty (pora na kolejną szanse), może Świder, może ten obrońca co do Granady przeszedł ostatnio, Bereszyński (gra w klubie, no i był świetny na mundialu) i to tyle tak naprawdę.
0
@kanver_ Mi chodzi raczej o obecne nazwiska niż formę.