- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
1
W całej tej pseudo-ligowej sytuacji obecnego sezonu podoba mi się jeden fakt. Jestem dumny z tego, że to przestało być katalońsko-madrycką wojenką, a piłkarski świat widzi i się z Madrytu śmieje razem z nami. Tego nikt mi nie zabierze
I wiecie co? Warto było! Piękny pozytyw obecnej sytuacji
Ten mem jest jednym z wielu w ostatnich miesiącach, piękna rzecz!
0
@jakub1906 A to przypadkiem nie konto Atletico z Madrytu,dało tego mema?
0
@FcPortoFan1999 nie mam pojęcia, ale fakt jest faktem. Tych memów jest wszędzie pełno, po każdej kolejce. Real jest memem na skalę światową.
Info o nowym przepisie z niebieską kartką też wylało mnóstwo memów, większość z nich dotyczyła Realu. Jestem z tego naprawdę dumny
0
@jakub1906 Nie wiem jak można w obecnej sytuacji śmiać się z Realu który ma cały środek obrony kontuzjowany a jednak wygrywa trudne mecze na wyjazdach i idzie po mistrzostwo a także wygrał z kompletem punktów swoją grupę w LM w której był mistrz Włoch zamiast z Barcy która co tydzień odkrywa dla nas nowe formy kompromitacji. Rozumiem wściekać się z ten mecz z Almerią ale śmiać się to chyba taki śmiech przez łzy. Tylko tyle wam zostało xdd Mieć taką kadrę i tak się męczyć powinniście prowadzić w tabeli z przewagą 5 punktów co najmniej nad tym Realem bez napastnika i z plagą kontuzji. Śmiechu warte.
0
@jakub1906 Szczerze to Chciałbym aby Porto było takim memem jak Real..
0
@jakub1906 to nie jest mem, to jest samo życie.