La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

0

Trump jest populistycznym idiota, ktory gada tylko to co jest mu potrzebne do zaspokojenia swojego ego i do zostania prezydentem.
Przede wszystkim jako powazny polityk powinien byc przewidywalny. Nikt normalny nie chce wspolpracowac z czlowiekiem, ktory robi jedno a mowi drugie. Szczegolnie jesli idzie o konfrontacje wojenna z ruskimi.
Zapomnial tez chyba spojrzec na mape. W razie bezposredniej konfrotnacji ze swoimi wrogami to on sam bedzie potrzebowal pomocy nato. Korea pln, Chiny, Rosja, Iran czy Wenezuela beda stanowic oś ktora bedzie wspolpracowac ze soba. Sojusznicy w nato (lub inni zaprzyjaznieni) beda zajeci swoimi sprawami (tu mozna wymienic takie pary jak korea-korea, izrael-hamas, chiny-tajwan, rosja-ukraina, wenezuela-gujana itd).

Zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze usa potrzebuje rownie mocno nato co nato potrzebuje usa. Natomiast jezeli on chce pogrozic realnie panstwom, ktore nie placa tych 4%, to powinien relokowac sily usa tam, gdzie te 4% jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?