La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

5

Tak się żyje w Barcelonie, drinki z palemką, Xavi bez pomysłu, chaos na boisku, wywalone jaja przez wiekszość zawodników i tylko Ci kibice biedni, którzy dostają szału jak muszą oglądać takie gówno jeszcze przez 4 miesiące bo Xavi honorowo uznał że przedłużanie agonii to znakomity pomysł. Wywalczenie top 4 z taką grą będzie bardzo ciężkie, jak my mamy takie problemy z Almerią albo tak jak dziś z Granadą to o czym my w ogóle mówimy? Jeszcze rewanż w lidze na Bernabeu jprdl

0

@FCBMati10 Bycie poza top4 to byłby prawdopodobnie koniec tego klubu, nie dałoby się tego pospinać finansowo bez wielkich wyprzedaży.

0

@Uukasz_93 Tego się właśnie obawiam, dlatego wku*ia mnie już tak porażająca ilość frajerskich spotkań, Villareal, Granada, mecze z Antwerpią, Szachtarem czy nawet męczarnie z trzecio i czwartoligowcami w PK. Naprawdę nie wymagam już nic bo po prostu tu nic się w tym sezonie nie wydarzy ale niech chociaż dowiozą to top 4, jeszcze była szansa by odskoczyć Atletico to nie, trzeba było się obsrać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?