La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 607 Culés

3

Pedri mnie irytuje jedną rzeczą, jest to gość który chyba najczęściej znajduje się w sytuacji dogodnej do oddania strzału z dystansu. Odkąd się pojawił w Barcelonie robił to bardzo rzadko a teraz już nie robi wcale. Coś jak busquets.
Nie mówcie mi o innych zadaniach, bo oddawanie strzałów to jest podstawa tej gry tak samo jak wszystko inne. Nie ma walić z każdej pozycji, ale stojąc tak średnio raz w meczu na przygotowanej gdzie do niego nikt nie doskakuje (bo go doskonale znają) Gavi jakoś próbuje, fermin też. Czy my do ku..y mamy środek pola z zakazem strzelania bramek? Co mnie obchodzą jego kółeczka i sprzątanie gry na 30 metrze od własnej bramki? I tak tracimy bramki, sam się czasem do tego przyczynia więc niech coś w końcu zacznie dawać z przodu bo póki co to się chłopak zaczyna bawić w Arthura

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?