La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

2

Po tej 20 kolejce Ekstraklasy,najbardziej zadowoleni to są oczywiście w Białymstoku ale i w Kielcach.

0

@FcPortoFan1999 Warszawa również zadowolona.

0

@fart Warszawa,to tak pewnie jeszcze nie do końca bo jednak grali tylko na Ruch który zmierza do 1 ligi.

0

@FcPortoFan1999 Warszawa zadowolona, że Ślask przegrał i że 3 pkt jada do Stolicy.

1

@fart Pewnie troszkę zadowolona,ale z drugiej strony Ci najsłabsi rywale jeszcze może tylko Puszcza i Zagłębie już za nimi,a będzie trzeba szarpać się z bezpośrednią czołówką o punkty,ale Legia chyba na razie ma w głowie jak pokonać Norwegów z Molde na ich terenie.Jest na to spora szansa,bo dla rywali to będzie 1 oficjalny mecz w roku bo tamtejsza liga jeszcze nie wystartowała.

0

@FcPortoFan1999 Masz rację głowy skupione tylko na Molde. W lidze jeszcze dużo grania. Nie walczymy już o Puchar Polski więc odpoczynku będzie więcej. Do tego walka z czołówka i szansa na to, że odrobimy punkty. Zobaczymy co się wydarzy. ;)

0

@fart Bo poza meczem z Puszczą i Zagłębiem,to terminarz dość wyboisty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?