La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

konto usunięte

1

Nagelsmann w Bayernie nie podołał. W pierwszym sezonie odpadł z LM z Villarrealem, a w drugim sezonie jak go zwalniali to nawet nie był liderem Bundesligi. Na pewno potencjał na topowego trenera jest, ale mi jednak u niego bardziej imponowała praca, jaką zrobił w Hoffenheim (wprowadzenie ich do Ligi Mistrzów), czy Lipsku (półfinał Ligi Mistrzów), niż w Bayernie. Do tego ten kłótliwy charakter... Może za X lat, ale na pewno nie teraz.

0

@P33ck Ale jak go zwalniali, to dla odmiany był w grze o wszystko ciągle. Tuchel poodpadał z Pucharu Niemiec i UCL, a do tego prawie przewalił Bundesligę.

0

@P33ck nie no, po historii w Bayernie nikt obecnie Nagelsmanna na poważnie nie bierze. Musi zrobić krok w tył i znowu odnieść sukces w mniejszym projekcie, aby dostać szansę w topie. No chyba, że zgarnie go jakaś Chelsea czy ManU - chociaż z drugiej strony to już nie są topowe projekty.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 No był, ale możemy tylko gdybać co by było, gdyby Julek został.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?