- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
1
Xavi powinien polecieć bo zremisował z Granada.
Valverde powinien polecieć bo zresmisowal z Almeria grająca w 10.
Simeone powinien polecieć bo przegrał z Sevilla.
Tylko Ancelotti powinien zostać bo wygrał jakoś czas temu pewnie z Almerią 3:2.
5
@PatrykBarca Xavi powinien polecieć, bo od dłuższego czasu drużyna zalicza katastrofalny zjazd, a on pieprzy takie kocopoły na konferencjach, że to przechodzi katalońskie pojęcie. A najgorsze, że sam Xavi nie ma pojęcia, co z tym zrobić.
Co do Simeone i Valverde to raczej mało było takich komentarzy, bo ich drużyny w jakiś sposób rokują. Chociaż grają czasami lepiej, czasami gorzej, to jednak nie mają tak katastrofalnego zjazdu. A co najważniejsze - sami trenerzy mają jakiś pomysł.
EDIT: W sumie sam nie wiem, o co chodziło w tym komentarzu, ale niech już moja odpowiedź zostanie .
0
@PatrykBarca
Ależ pod tezę komentarz... Carlo powinien zostać, bo wie co robi i ma komfort w lidze po tym jak Girona dostała na łeb, a Barca przewraca się o własne nogi.
1
@PatrykBarca Ja tak piszę w żartach, dlatego się zgadzam
0
@NeroTFP1 Czyli mówisz że Atletico oraz Athletic oglądając plecy Xaviego w lidze oraz dostając od niego w cymbał rokują dobrze?
0
@AmigoBlancos O Carlo mógłbym powiedzieć dużo. Ale akurat wiedza o tym co robi nie mieści się w ludzkim pojęciu. Raz mówi że nie rozmawiano sędziach, potem rozmawia.....
No i gdyby ten wspomniany VAR działał prawidłowo to żadnego marginesy błędy by nie miał. A sytuacja kolorowa by taka nie była. Odpadnięcie z PK i żadnej przewagi ligowej.