La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

1

Bardzo dobry, darmowy transfer. Oshoala odeszła do Stanów, więc można będzie grać trójką Hemp, Paralluelo, Hansen w podstawie. Hemp była wybierana najlepszą młodą zawodniczką ligi angielskiej w 2018, 2019, 2020 i 2022 roku.


0

@PatrychoO a Putellas nie wróci na N?a ona chyba też futurę stars dostaje

0

@Cvzx nie wiem, ale w pomocy jest tam trochę przepych. Alexia, Aitana, Walsh, Patri, Engen. Wszystkie są za dobre żeby siedzieć na ławie. Póki co Engen raczej zostanie na ŚO, dopóki Leon nie wróci, co raczej nie stanie się w tym sezonie.

0

@PatrychoO ale Alexia chyba właśnie śmigała ostatnio na N, chyba ze ona też odejdzie w lecie bo były takie plotki

1

@PatrychoO fajny ruch, chociaż zabawnie wygląda, że ktoś zostaje uznany 4 lata najlepszą młodą zawodniczką:) Może się dziewczyna nie starzeje:)

0

@Cvzx bo chyba nie było kim grać na N. Gdzie Oshoali do Alexii. Teraz Salma rozwinęła się na tyle, że można nią próbować jak dla mnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?