La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

4

Efekt Trumpa? Prawdopodobnie tak.
Ale co niektórzy się zesrali po jego słowach że jak on tak może mówić, patrząc tylko na swój Kraj a nie patrzy szerzej i on jest wielkim zagrożeniem dla Polski.
No właśnie patrzy i tak jak myślałem nakłada presję na Europę by ta w końcu zaczęła się ogarniać.
Dodam jedynie że te słowa o zachęcaniu rosji były moim zdaniem niepotrzebne

6

@Roobo To nie jest żaden efekt Trumpa polecam sie doinformować, bo powielasz te same bzdety co inni fanatycy.

4

@Roobo w Google są informacje że w 2023 roku zatwierdzili 2 procent PKB na obronę państwa.

0

@takisobiektos może i info sprzed jakiegoś czasu, ale tam też przewidują, że Trump może zostać Prezydentem, a wybory się zbliżają.

2

@michal26 Fajnie, ale co to ma do tego? Teraz wszystko bedzie ustawiać do słow Trumpa byle pasowało do waszych teorii? Francja i tak przeznaczała 1.9 % PKB na wojsko. Rok temu zatwierdziła większe wydatki.

0

@takisobiektos nie mówię, że wszystko i nie mówię, że akurat to miało. Trump to o tym gada od kilku lat, prawie 8 w sumie. "Wam" się wydaje, że Trump pierwszy raz coś wspomniał o tym?

2

@michal26 Nie, ale wam sie wydaje że wszystko teraz jest ustawiane bo Trump powiedział.

3

@takisobiektos nigdzie tak nie pisałem xD
Natomiast od zawsze powtarzam, że presja ma sens i nawet jeśli tutaj nie ma faktycznie to NIC wspólnego z Trumpem, to należy walczyć o to, by wszystkie kraje NATO wydawały na zbrojenia więcej.
Tutaj chyba się zgadzamy, że warto wymuszać takie działania np. u Czechów, Słowaków, Rumunów, czy Niemców?

1

@Roobo Efekt Trumpa? Francja ma większy arsenał nuklearny od Chin. Atak na Francję to spektakularne samobójstwo.

Mogliby wydawać i 0.5% PKB, bo nikt nie jest na tyle szalony, by igrać z 3 mocarstwem nuklearnym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?