La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 850 Culés

0

W pełni zasluzona strata punktów. Bezbarwny mecz Realu. Z perspektywy Realu dobrze, że jest ta zaliczka punktowa, bo dziś wyglądało to fatalnie.

13

@AmigoBlancos chcesz powiedzieć "Z perspektywy Realu dobrze że sędziowie dali nam 8 pkt przewagi bo majster byłby zagrożony z taką kaszaną"?

konto usunięte

1

@Azi
Jak Ci wygodnie żyć z taką narracją, to pewnie tak

4

@bartas97 Boli Cię jak się głośno mówi prawdę jak widzę :D

0

@Azi
Dobrze może od początku.
-Sedziowie kazali przegrywać z Girona 2-4
-sedziowie kazali przegrywać z Villarreal 3-5
-sedziowie kazali remisowac z Granada 3-3
-sedziowie kazali przegrać z Realem 1-4
Barca wszystko robiła doskonale w tych meczach

konto usunięte

0

@Azi
Bardziej mnie bawi wieczny płacz odnośnie sędziowania, niezależnie czy robią to kibice Realu czy Barcelony.

2

@AmigoBlancos To że Barcelona gra bardzo źle to nie jest żadne uspawiedliwienie dla promowania realu przez sędziów

Typowa madrycka logika (o ile to można nazwać logiką). Różnica jest taka że jak Barcelona gra źle to przegrywa. A jak real gra źle to sędziowie ich przepychają jak mogą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?