La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

8

Swoją drogą jeśli Bayern (raczej odrobią, ale jednak jest taka możliwość) odpadłby z Lazio w LM, to mogliby rekordowo wcześnie wypisać się z walki o jakiekolwiek trofeum w sezonie.

Harry Kane może w ten sposób chce załatwić sprawę, żeby nie było żadnych wątpliwości.

konto usunięte

1

@mekston 5 marca grają rewanż. Tak szybko to chyba nawet biali nie wylecieli z walki o trofea w 18/19

0

@mekston Mimo wszystko 7 punktów to nie jest jakoś dużo w lidze, a Leverkusen to nie jest maszynka co wygrywa od lat ligę i im bliżej końca tym większa presja. Poczekajmy z takimi osądami.

0

@mekston Kończyć sezon już w marcu? Top!

konto usunięte

1

@kuz Nie ma szans przy 8 punktach, a tym bardziej 11 które mogą być za tydzień. Bayern jest za słaby a jednocześnie Leverkusen jest za mocne

1

@MesQueUnClub96 Miejmy nadzieję, ale ja bym nikogo jeszcze nie przekreślał.

1

@kuz oczywiście musielibyśmy poszukać miejsca kiedy matematycznie straciliby szansę - bo te efektywnie ich eliminuje w walce.

Natomiast Leverkusen w tym sezonie jest invincible.

Po meczu z Bochum zostaje tylko 12 kolejek, więc 7-8 pkt to jest bardzo dużo.

2

@MesQueUnClub96 biali mieli okres kilkuletni(bodajże 10 lat) że nie przychodzili ćwierćfinału. Piękne czasy:)

0

@kuz 7, 8 punktów w tym sezonie, przy tak grających Bayernie i Bayerze to przepaść.
To nie jest Leverkusen z poprzednich sezonów. Tylko zapaść Leverkusen może uratować tytuł dla Bayernu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?