La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

4

Igor Milicic i Michał Sokołowski wygrali Puchar Włoch w koszykówkę. Do tego MVP turnieju został Sokołowski.

1

@takisobiektos Podziemski, Sochan, no i robimy ten EuroBasket w 2025 roku. Jeszcze optymalnie byłoby, gdyby Podziemski nie był traktowany jako naturalizowany gracz (wiem, że PZKosz o to walczy), wtedy uruchamiamy Slaughtera. Wiem, że AJ Slaughter już staruszek, ale nadal trudno o kogoś lepszego na "1", a AJ ostatnio dobrze gra w Hiszpanii. Zdobywamy medale i Slaughter w chwale żegna się z kadrą.

Tak, wiem, schodzę już na ziemię. To trochę fantazjowanie, ale uwielbiam AJ-a. Zawsze fantastycznie grał w tej kadrze, no i niesamowicie zżył się z chłopakami, a wiem, że prywatnie to był raczej odludek, do którego trudno było dotrzeć.

Swoją drogą, Mazurczak chyba obrażony, że go Milicic nie powołuje :P

1

@NeroTFP1 AJ Slaughter, Podziemski, Sokołowski, Sochan i dorzucić dobrego centra i mamy ekipę na ćwierćfinał Euro

1

@michal26 Balcerowski przeciez ;d @NeroTFP1 A zobaczymy czy bedzie to AJ bo kadra szuka zawodnika.

2

@michal26 Ostatnio przecież półfinał zrobiliśmy, dokopując samemu Doncicowi. To teraz jak nic walka o złoto :P

@takisobiektos No problemem AJ-a jest w zasadzie jedynie wiek. Tym bardziej, że on zawsze w kadrze był mocno eksploatowany i był jednym z tych, którzy najrzadziej lądowali na ławce.

Bez względu na wszystko. Mam nadzieję, że kadra zrobi AJ-owi jakieś ładne pożegnanie :)

0

@takisobiektos no tak. Zapomniałem o nim
No to komplet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?