La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Panie i panowie mam pytanie, co jest najważniejsze w internecie żeby obniżyć ping w grach?

1

@Pawci023x Najważniejsze jest mieć internet po kablu a nie wifi

0

@dv7wisnia mam WiFi ping 3. Chyba że mówisz że trzeba mieć net, światło, a nie mobilny

0

@dv7wisnia no to nam po kablu, a i tak skacze z 40 czasami do 50 i lepiej, bywa że trzyma się 40 ale to i tak nie za dużo jak na Fifę?

0

@Pawci023x ping w jednej grze niekoniecznie będzie Twoim pingiem "ogólnie".
Jeśli serwery są skopane to wszędzie możesz mieć 10ms, a w Fifie będzie 50. Wtedy z tym nic nie zrobisz.

Ale na ogólny ping wpływa tylko użycie sieci jeśli masz już kabel.

0

@Pawci023x zbliżyć miejsce zamieszkania do serwera gry ;)

0

@Blantozaur no ok a to lepszy internet, nie polepszy pingu

0

@WiernyKibic111 lepszy net, nie polepszy pingu?

1

@Pawci023x raczej nie bo Ping to czas transportu pojedynczego pakietu od serwera a do b.

0

@WiernyKibic111 nawet jak mam słaby sygnał?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?