La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 985 Culés

4

Stano wpadł do studia żeby zaatakować byłego ministra edukacji. Natomiast sam został zgaszony jak pet. Pytanie na co komu puste laptopy?
''Dam panu za darmo samochód, a pan będzie narzekał, że radio nie działa...'' - Można mu wiele zarzucić, ale tutaj ma rację. Rodzic w domu też powinien zadbać o to, aby dziecko korzystało z tego laptopa w należyty sposób. Oczywiście nie możemy kontrolować jako rodzice w 100% tego jak nasze dziecko korzysta z tego laptopa, ale te prześmiewcze uwagi Stanowskiego do ministra, że Cs'go nie chodzi, za słaby procesor to moim zdaniem strzał do własnej bramki w tej dyskusji. Zdecydowanie łatwiej orać Jasia Kapele, czy Najmana, niż wbrew wszystkim zarzutom całkiem inteligentnego gościa.

2

@AmigoBlancos No i już podpadłeś Przemysławowi Czarnkowi. Użyłeś słowa "rodzic", a to niedopuszczalne. Uległeś rewolucji ideologicznej i jesteś w TVN :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?