La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

22

Barcelona Xaviego znowu zawiodła przez minimalizm. Byliśmy drużyną lepszą, byliśmy bardziej kreatywni i wydawało się, że był pomysł na Napoli. Ale wystarczył nasz gol żeby wrócić do ułomnego oddania pola, cofnięcia się i zmiany nastawienia. I po raz setny przyszła kara za to samo. Przed meczem byłem bardziej przekonany co do awansu niż teraz.

0

@arasz1819 Sytuacja w której bez jajeczne Napoli strzela bramkę na 1-1 i co się dzieje?
To czego Barcelona nie ma, nie umie, nie potrafi z Czawim na ławce czyli łapiemy wiatr i kolejnymi akcjami niszczymy/dobijamy przeciwnika. Napoli po bramce na 1-1 jak tsunami nieporadne bo nieporadnie ale ida mocno do przodu. Barcelona prowadzi i cyk chowamy sie i może się uda nie przegrać.
I to jest ten mental a właściwie jego brak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?