La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

3

Mam wrażenie, że zawodnicy i trenerzy Barcy grają zbyt schematycznie tzn. Skrzydłowi muszą grać bardzo szeroko i rzadko schodzą np do środka. Po prawej stronie rzadko kiedy robią miejsce dla bocznego obrońcy. Porównuje to do tego jak gra Real bo tam to działa. Skrzydłowy często bez piłki wbiega w strefę środkową i robi miejsce na boku obrońcy. Nie dublują swoich pozycji. Ale przede wszystkim cały czas są w ruchu.
W Barcelonie to wszystko jest zbyt statyczne. W meczu z Celtą w niektórych momentach wyglądało jakbyśmy grali ustawieniem 3-2-5. Tylko nic z tego nie wynikało bo 5 w ataku stało w linii. Żadnego ruchu, żadnego wyciągnięcia obrońcy, a jeśli już było to nikt nie wbiegał w to miejsce. W Realu często zawodnicy wbiegają za plecy obrońcom, ale w pełnym biegu. Dostając piłkę już mają przewagę nad obrońcą. Tutaj stoją i czekają, aby tylko odegrać piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?