- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
13
Była "nasza" LM, to czas na Azjatycką, a tam faza 1/8 za nami:
Najpierw "saudyjscy" koneserzy - @Kidd @JimMorrisonFCB @Kessie @mekston @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @Kratos1990
Al-Hilal dopełniło formalności w rewanżu i tak jak w pierwszym meczu, tak i u siebie wygrali 3:1 z irańskim Sepahan.
Świetną passę kontynuuje Aleksandar Mitrovic, który w 345 kolejnym meczu strzelił 4342 gola. Swoje gole dołożyli również Ruben Neves czy najlepszy Arabskisaudyjczyk Salem Al Dawsari. W drużynie gospodarzy zagrał również nasz Malcom czy marokański bramkarz a zarazem wokalista U2 (nie interesuje mnie, że to jest najsuchsze na świecie, będę zawsze tak pisał) Bono.
Wewnątrzsaudyjską rywalizację wygrał Al Nassr Riyadh pokonując u siebie 2:0 (3:0 w dwumeczu) Al Feihę. Kolejna bramka Cristiano Ronaldo, ale również Otavio (Porto). W drużynie również Sadio Mane, Marcelo Brozovic czy Aymeric Laporte.
U gości tradycyjnie już Fashion (słówko z angielskiego - moda, nie dziękujcie za lekcje) Sakala - były napastnik Glasgow Rangers, Henry Onyekuru (Monaco, Galata) czy wielokrotny bramkarz Serbii - Vladimir Stojkovic.
Al-Ittihad FC z kolei po remisie 0:0 w pierwszym meczu, tym razem pokonuje 2:1 zespół z Uzbekistanu - Navbahor Namangan. Tutaj z przytupem do drużyny chciał wrócić Karim Benzema. Był wszędzie - strzelił gola dla gości, zaliczył asystę dla swojej drużyny, a nawet strzelił gola, ale nie uznano. Asystował przy golu Abderrazaka Hamdallaha, a z nimi w drużynie również Fabinho, Kante czy Ahmed Hegazy były zawodnik między innymi West Brom.
to tyle dla powyższych fanów Arabii:)
Teraz reszta:
- Hernan Crespo i jego Al-Ain pokonali u siebie Nasaf Qarshi z Uzbekistanu i również awansowali dalej.
- Z kolei Harry Kewell i jego Yokohama pokonali 1:0 w dogrywce tajski Bangkok Utd.
- Japoński motocykl Kawasaki przegrał u siebie 2:4 z chińskim Shandong Taishan. W pierwszym meczu co prawda wygrali 3:2, ale sumarycznie polegli 5:6, wiec do zespół z Chin awansował dalej. W tym ostatnim meczu bardzo dobrze pokazał się Gruzin Valeri Qazaishvili. Były zawodnik Legii zanotował 2 asysty.
- Kofu (to japońska odmiana tofu) przegrywa rywalizacje z koreańskim Ulsan.
- wewnątrzkoreańską rywalizacje wygrywa 3:1 w dwumeczu Jeonbuk kosztem Pohang.
Pary 1/4:
- Al Ain - Al Nassr
- Al Hilal - Al Ittihad
- Jeonbuk - Ulsan
- Shandong Taishan - Yokohama
1
@escarabajo Al Nassr liczy na niespodziankę że Ittihad wyeliminuje Hilal.
Jeśli nie, to w 1/2 przedwczesny finał Naserzy vs Hilale.
0
@mekston Myślę, że obaj wiemy jaki będzie finał "tej części" Azji:)
1
@escarabajo Ittihad miałoby realnie szanse, bo na papierze to właściwie może 3 najsilniejsza ekipa w Azji, ale wyczyny Benza bardzo nie pomagają.
Ittihad moze byc jednak bardzo zmobilizowane na puchary, bo liga już dawno przegrana.
BTW będzie w tym sezonie superpuchar Arabii? Zaraz koniec lutego, a nie widziałem rozpiski. Czy zrezygnowali na ten sezon?
0
@mekston nie rzuciło mi się w oczy, w minionych latach był rozgrywany w styczniu. Póki co grają tylko King Cup, ale o superpucharze cisza.
Ittihad musiałoby zagrać wybitny mecz przy jednocześnie słabej dyspozycji Al Hilal, żeby awansować.
1
@escarabajo "345 kolejnym meczu strzelił 4342 gola", co kurła? XD
Widzę heheszki przed 13 się wyostrzyły
1
@Kratos1990 tak:) zawsze staram się wpleść jakiś nieśmieszny żarcik w swoje wpisy, jednak wiesz jak to jest, lajki są, ale nie każdy czyta całość:D