La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

konto usunięte

8

@MesQueUnClub96
Wczoraj zapytałeś mnie "no i co to dało" w kontekście tego, że Raków zagrał w fazie grupowej europejskich pucharów argumentując to tym, że tylko się skompromitował. Spieszę z odpowiedzią:


4

@bartas97 kompromitacja za pieniądze, zawsze spoko.

konto usunięte

12

@Arden
Raków w swoim debiucie w fazie grupowej LE zdobył 4 pkt, kompromitacja w zasadzie tylko w ostatnim meczu z Atalantą, gdzie cały sezon było pierdylion kontuzji. Skompromitował to się Lech w Trnavie.

9

@Arden ale jaka kompromitacja? punkty do rankingu zdobyte i pieniadze za to zarobione. Gdzie tu jest kompromitacja? Na poziom Naszych kopaczy to i tak spore osiagniecie + jedna drużyna grała Na Wiosnę w pucharach. Jak na Nasze możliwości udany sezon w Europie.

2

@fart Ja sie tylko prześmiewczo odniosłem do słów Dodiego, szkoda życia na oglądanie i przejmowanie sie ligą która powinna zostać zaorana.

3

@Arden No co zrobisz człowiek od dzieciaka wychowywał się na tej lidze. W moim przypadku Legia, klub mojego życia jak Barcelona. Miłość po grób. Mój brat grał w juniorach Legii, wujkowie grali w Warszawskich klubach i tak pozostało. I przeżywa to wszystko mniej lub bardziej. I nic na to nie poradzisz. ;)

6

@bartas97 Lech zdecydowanie najbardziej zawiódł z polskich ekip.

Pogoń zrobiła wynik na miarę możliwości przy trudnym losowaniu.

Raków stracił Iviego a finalnie stoczył bój jak równy z równy z Kopenhagą o wejście do fazy grupowej LM. W fazie grupowej LE wcale nie był daleki od awansu mimo fatalnego ostatniego spotkania.

konto usunięte

4

@mekston
Nie tylko Ivi. Koszmarnym osłabieniem były równoczesne kontuzje Arsenića i Svarnasa, posypała się cała obrona

1

@fart Rozumiem i doceniam twoje oddanie, szkoda tylko że piłkarze plują wam prosto w ryj. Wy jeździcie na mecze, poświęcacie swój czas i rodziny a z zamian dostajecie kompromitacje, bo piłkarze mają wyjebane na klub.

3

@bartas97 tym bardziej ale to była taka strata od poczatku w ogole sezonu. Jednak np udalo sie ograc w dwumeczu Karabach.

konto usunięte

1

@mekston
Udało się, ale widać było z przebiegu meczu, że to były wygrane siłą woli.

1

@bartas97 pewnie gdyby grali 10 x z Karabachem to by sie skonczylo pewnie na 5-7 wygranych Karabchu, kilku remisach i 1-2 wygranej Rakowa.

Ale to trzeba pochwalić że ograli faworyzowaną ekipę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?