La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

10

Barcelona nie powinna odchodzić od swojego mitycznego DNA ponieważ od ponad dekady go nie ma.
Właśnie należałby się zastanowić jak je znowu odnaleźć.
Mam wrażenie że Guardiola odchodząc zabrał je ze sobą i zainstalował w Manchesterze City.

2

@don'T.R.I.P.e Jednak erę za Lucho wspominam bardzo fajnie, niestety od kiedy odszedł Xavi, później Alves, Neyemnik wszystko siadło a odejście, Valverde, Suareza, Messiego, Andresa czy teraz nawet Busiego pogłębiło tylko kryzys i degrengolade.

0

@Coutinho007 Wtedy też było narzekanie, że nie ma DNA, bo Lucho zdarzało się grać ważne mecze na małym posiadaniu i kontrach.

To całe DNA to po prostu slogan. Każdy slogan to martwe słowa, które nie są w stanie już nikogo zmotywować, czy ożywić. Dopóki Barcelona będzie się na tym skupiać, dopóty nie powstanie tu nowy, żywotny projekt.

0

@Coutinho007 Za Lucho to Barcelona stała MSN.
Barcelona wtedy grała bardziej wertykalnie ale to dlatego że najlepiej było jak najszybciej dostarczyć piłke do trzech amerykanów i patrzyć co oni wyrabiają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?