- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
4
No kapitalnie Sikorski tutaj! Trzeba powiedzieć, że jak chce, to potrafi wejść na bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i podejścia do tematu.
@Aragorn33 @arasz1819 @Comentateiro @Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM @mekston @Bykunn @macio_944
0
@michal26 Mało kiedy chce haha.
0
@Kazragore nad tym ubolewam. Zwłaszcza w kwestiach CPK mu odwala
6
@michal26 ziobro zdziwienia ;p W sensie Sikorski nie bierze udziału w medialnej politycznej gierce i nie udaje przed kamerami, że nie lubi PiSU - on poważnie PiSu nie cierpi. Skutkiem tego jest to, że w polityce krajowej zdarza mu się być politycznym siepaczem, który przedstawia często skrajne stanowiska.
Natomiast gdy wychodzi poza politykę krajową i zajmuje się sprawami międzynarodowymi to wychodzi jego wiedza, doświadczenie, znajomości i efektem jest po prostu świetne reprezentowanie polskich interesów za granicą.
7
@michal26 Sikorski ma swoje trzaski, ale jeżeli chodzi o dyplomację, obycie, język to jest na właściwym miejscu. Chociaż patrząc na tych nieudaczników z ostatnich lat to nie musiał wiele pokazać żeby przy nich być top.
0
@michal26 Dalej przytula kasę od ZEA za "doradztwo przy konferencjach"?
Jako był eurposełem to w nikt się tym nie interesował bo oni tam wszyscy są umoczeni, ale w MSZ to jednak nie wypada brać pół miliona złotych od innego państwa.
2
@michal26 Stanowisko Sikorskiego jest całej wojennej sytuacji warte tyle, co "pierdnięcie jakiegoś skrzypka". Światowe elity doskonale zdają sobie sprawę, czego potrzeba Ukrainie, bez pana "Thank you USA".