La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

1

O proszę, Świderek znowu w pierwszym składzie. @P33ck oczekuje na pomeczową opinię odnośnie gry Karola:)

konto usunięte

1

@escarabajo Haha, nie ma sprawy. Akurat zerkam. :D

konto usunięte

1

@escarabajo Nie wiem czy jest co opisywać odnośnie Świderskiego po wczorajszym meczu. Godzina gry, totalnie niewidoczny i całkowicie wyłączony z meczu. Trochę szkoda, że trafił akurat do Hellasu, który jest najgorszą drużyną w Serie A, jeśli chodzi o skład (tak, nawet Salernitana, Cagliari czy Empoli mają na papierze mocniejsze kadry). Jak on do końca rundy strzeli 3-4 gole to będzie cud. Wiem, że to tylko wypożyczenie, ale wiemy, że Świderski ma umiejętności na zespół ze środka tabeli Serie A (Torino, Monza). Słabo to wygląda i zapewne się to nie poprawi do końca sezonu. Po prostu gra w za słabej drużynie, żeby jako napastnik coś fajnego pokazać.

1

@P33ck no to nie tego nie spodziewałem:(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?