La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

1

Już większość najciekawszych talentów z drugiej drużyny oraz Juvenilu A(drużyna u-19) wyciągnęliśmy i przynajmniej w tym momencie zostały tak naprawdę głównie dwie perełki moim zdaniem(Marc Bernal, Dani Rodriquez)+ kilku zawodników przy których są większe znaki zapytania choć tez mogą odpalić jak nie do pierwszego zespołu to chociaż na solidna sprzedaż (np. Faye). Szczególnie warto się przyjrzeć Bernalowi(swoją droga kolejny z naszego ulubionego rocznika 2007) wobec naszej potrzeby wzmocnienia pozycji pivota, a nie jest to typowy barceloński pivot bo oprócz umiejętności piłkarskich łączy ze sobą świetne warunki fizyczne. Jeśli miałabym go porównać do jakiegoś topowego zawodnika to jest to zdecydowanie profil Rodriego. Z racji na wiek zdarza mu sie trochę nonszalancka gra i straty w niebezpiecznych strefach, ale jest to zawodnik, który zdecydowanie zasługuje na szanse i mam nadzieje, że najpóźniej w końcówce sezonu zadebiutuje w pierwszej drużynie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?