La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

12

Lewy, pakuj mandżur i wypad z Barcelony. Bierzemy potężnego Urugwajczyka.


17

@NeroTFP1 bez żartów, jak ja o nim pisałem to Kotleszka na księdza wołał batman:) Czyli jakieś 3 tygodnie temu:D

konto usunięte

4

@NeroTFP1 @escarabajo Właśnie sprawdziłem, że jego najlepszy sezon strzelecki przypada na kampanię 2012/13, kiedy to w argentyńskim Quilmes strzelił 16 goli. Także zanosi się, że w wieku 37 lat poprawi znacząco ten wynik. Obecnie ma w 6 meczach 14 goli (strzelił jeszcze w Copa Libertadores, gdzie jego drużyna dostała potężne lanie 1:6 od 'Zawsze gotowych'). Ogólnie niezależnie od ligi, takie wyniki robią wrażenie.

1

@P33ck robią wrażenie i to tym bardziej jeśli spojrzysz na wiek. W Copa co prawda z karnego. Dzisiaj w nocy mają rewanż i ten wynik może jeszcze wyśrubować, raczej nie odrobią straty, ale może coś dorzuci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?