- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
15
Pierś z kurczaka, sos pomidorowy, smażona papryka, brokuły i marchew, ziemniaki w kapturach. Kolacja, smacznego. @MesQueUnClub_87 @michal26 @pioz123 @Kluivert_P @Krzysztof1987
https://zapodaj.net/plik-t7SPqdhzMI
3
@Rewolucja123 wygląda elegancko
1
@TR3YWAY dzisiaj się postarałem.
0
@Rewolucja123 smakołyki
Pyszności. Ekstra wygląda na tym masę można robić
0
@Krzysztof1987 Kalorycznie akirat około 600, może maks 700 jest. Masę od kwietnia się zrobi.
0
@Rewolucja123 od kwietnia to raczej redukcja na lato
0
@Rewolucja123 muszę zapytać. Czemu brokuł a nie kalafior? To już któryś raz, gdy wrzucasz akurat danie z brokułem :)
Btw. Polecam mieszankę kukurydzy, groszku zielonego i marchewki z Kauflandu. Mega tanio wychodzi a to normalne warzywa, tylko zamrożone :) ja jak jeżdżę to od razu po 3kg kupuje tego xD
1
@michal26 Mieszkam na Wyspach, a tam kauflandu nie ma. A Brokuł akurat smakuje. Trochę krzywo, ale smakuje. A warzyw wiele nie jadłem, dopiero od jakiegoś czasu zacząłem poszerzać to, więc trochę to potrwa zanim jakieś inne będę próbował.
0
@Rewolucja123 zapodaję Ci temat z tym awokado. Na mega lubię smażone awokado :)
Dużo wartości odżywczych ma.
Oprócz tego polecam zielony groszek. Od cholery produktów można z nim zrobić :) w sensie świeży/mrożony a nie konserwowy.
Warzywa mega są
0
@michal26 Kiedyś próbowałem, ale samo awokado w kanapce było z czymś tam, bodaj szynka i ser. Nie smakowało najlepiej. Byćmoże jak usmażę będzie lepsze.
0
@Rewolucja123 no no, rozkręcasz się! Brawo :)
1
@michal26 dobra, podejście numer dwa do awokado. Podsmażone z dwoma jajkami w wrapie z jakąś cebulką będzie i posmaruję wrapa sosikiem, który mam.
1
@michal26 dobra, zdało egzamin. Pełnoziarnista tortilla, cebulka, sos pomidorowy, 2 jajka, 65g awokado, 20g sera mozarella. Dobre, awokado nie czuć praktycznie.
0
@Rewolucja123 no i super :)
Awokado smażone jest mega, bo przesiąka przyprawami (sól, pieprz, papryka czerwona, czosnek) i dodatkowo robi się miększe.
Ja lubię robić je tak, że smażę normalnie, ale potem wykładam w skórce normalnie na talerz i na to kładę jajko na miękko, masełko. No i to z ryżem i jakaś surówką :)