La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

0

Jeśli chodzi o lewe skrzydło to widziałbym tam kogoś z poniżej:
Savio, Nico, Leo lub Kubo. Nico wydaje się być najłatwiejszy do kupienia, ewentualnie kubo

0

@Czarny_ck Savio i Kubo to prawe skrzydło, Leo też nigdy nie grał na lewej flance. Chyba, że chodzi o Leao ;)

0

@Czarny_ck Kubo ma klauzulę 60 baniek i 50% tej kwoty idzie dla Realu. Mogą spróbować zrobić tą samą operację co my Emersonem. Sami wpłacić, realnie wyjdzie ich to 30 baniek, a potem odsprzedać drożej.

1

@mightyanaldevastator tylko że jeśli chodzi o Kubo to raczej więcej nie wyciągną, myślę że 50 mln to realną cena za kubo

0

@Gaucho Leao , tylko telefonik coś po swojemu zmienił, ja Savio w zasadzie na każdym meczu widzę na LS i jest lewonożny , Kubo też grywa na lewej

0

@Czarny_ck Masz klauzulę 60 mln i 50%. Wpłacasz 60, zwracają ci 30. Sprzedajesz za te 50. 50 - 30 = 20 dodatkowe. Zainwestowałeś realnie 30, na twoje konto wpłynęło 80. Jesteś do przodu 50, a nie 30 mln z samego procentu. Trzeci klub też się cieszy, bo zaoszczędził 10.

Dochodzą podatki, kwoty tylko by pokazać mechanizm. FFP zwiększa się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?