- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 741 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 741 Culés
9
Czyli tak: gdyby wyciągać wnioski po pierwszym gp to pokonać RB będzie można tylko tam gdzie jest ciężko wyprzedzać, czyli monaco i Singapur bo tam pole position ma największe znaczenie. Tam gdzie wyprzedzanie jest dość łatwe no to dzisiaj nikt nie ma do nich podjazdu. Szczerze mówiąc dużo więcej spodziewałem się po Mercedesie ale nie dali rady w walce z Ferrari. No i pochwała dla Pereza. Ładnie kontrolował tempo i zarządzanie oponami po tym jak już wbił na drugie miejsce. Tak jeżdżąc ma szansę zostać w RB @mekston
3
@budel17 podobno Merc miał jakieś problemy z przegrzewaniem się bolidu. Tutaj bym poczekał na inne tory. Generalnie Bahrajn był zwykle ciężki dla Merca, a Ferrari raczej tempem sobie tutaj radziło.
Co do Red Bulla, to imponujący start jeśli chodzi o tempo wyścigowe.
Monaco to zdecydowanie Pole Position i sam tor też jest taki, że od tego bolidu trochę mniej zależy. Plus nitka toru jest krótka, a to też sprzyja bardzo bardzo niewielkim różnicom.
1
@budel17 ja bym jeszcze dodał:
1) pewne ustawienia - Singapur to też asfalt i tego typu temat - można się totalnie nie wstrzelić
2) pogoda - wiemy jak dobry jest Max w deszcz, ale nawet statystycznie i dla niego ten jeden raz łatwiej będzie o stracenie kontroli nad bolidem / zmienna pogoda i strategia
3) chaotyczne wyścigi - tutaj też może wyjść jakiś temat - safety cars itp / nawet bardzo silny strategicznie Red Bull może się przejechać