- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
0
Murem za Realem w tym przypadku. Mam wrażenie, że Ci sędziowie żyją w jakiejś swojej bańce kompletnie nie świadomi rzeczywistości. Oby na Real Madryt TV się co godzinę filmiki pojawiały teraz to może wypierdziela tych wszystkich sędziów albo wprowadza dla nich jakieś kary za błędy w sędziowaniu.
2
@tomcias10 dobra to bądź też murem za Valencia przy 2 bramce dla realu , nam i komuś jeszcze nie uznali takiej bramki......
0
@tomcias10 ojojojoj
0
@Xxxbarca4ever no właśnie i to pokazuje, że Ci sędziowie są na poziomie ligi okręgowej i nie powinni w ogóle takich meczów sędziować. Wszystkie Kluby La Ligi się powinny skrzyknąć i zrobić jakiś protest czy coś, bo to jest chora sytuacja. W żadnej lidze nie ma tylu błędów co w hiszpańskiej. Tej ligi się oglądać nie chce przez to, że sędziowie popełniają takie błędy.
4
@tomcias10 murem za Realem :D nie no padłem :D
0
@tomcias10 to czemu piszesz murem za Realem ? A Valencia to w dupie tak ?
0
@Gaucho no szczytem hipokryzji jest cieszyć się z tej decyzji sędziego jednocześnie cisnąć sędziów za błędy w meczach Barcy. Dobrze Real robi, że te filmiki wypuszcza i oby teraz jeszcze bardziej przycisnęli to może się coś zmieni w tej lidze. Tak jak pisałem wcześniej. Wszystkie kluby La Ligi się powinny skrzyknąć i coś z tym zrobić np odmówić gry w jednej czy dwóch kolejkach dopóki albo sędziowie nie zostaną wymienieni, albo nie zostanie stworzony jakiś system kar dla sędziów, którzy będą karani za ewidentne błędne decyzje.
0
@Xxxbarca4ever bo Valencia nie została ewidentnie przekręcona w tym meczu tak jak Real. Ta bramka przy spalonym pokazuje jaki jest burdel z sędziowaniem. Jeden sędzia gwizdnie, drugi nie gwizdnie i nie ma w sumie pewności który ma rację. Kolejna rzecz to zmiana przepisów na bardziej klarowne. Ale faktycznie można zmienić to na "murem za każdym klubem La Ligi, który został przekręcony".
0
@tomcias10 nie no dlaczego? Przecież widać ewidentny progres :)
0
@tomcias10 aha czyli zabranie bramki jednej i drugiej drużynie w takiej samej ilości to i tak większą krzywda realu - "no tak mój ból jest większy niż twój"
0
@Xxxbarca4ever ale gdzie Valencia w tym meczu miała zabrana bramkę?