La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

To co wczoraj wyprawiał Jesus Gil Manzano to jest pokaz arbitrażu w pigułce hiszpańskiego futbolu. Może federacja powinna się zwrócić po pomoc do brytyjskich arbitrów, tak jak to zrobiła Argentyna w latach trzydziestych ubiegłego wieku.

1

@FCBparasiempre A co on wczoraj źle zrobił? Bramka Viniego na 2-2 widziałem tu analizy tych od Baru tez ok. Wszystko zgodnie z przepisami. przedłużył mecz o 9 minut. Gwizdnął w chwili wrzutki. Tyle, koniec historii

0

@FCBparasiempre Ostatnio Brytyjscy,a w szczególności Angielscy sędziowie też nie mają dobrego czasu,zwłaszcza podczas meczów Liverpoolu.

2

@tbas Ciekawe czy byś tak gadał jakby to się Barcy przytrafiło.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko to i tak poziom wyżej od Hiszpanii...

0

@Kubsoleon Jesteśmy przyzwyczajeni do stronniczości, ale w druga stronę. Patrz Real - Barca, ewidentny faul przy 1-1 na Araujo co dało by karnego i inny wynik. Jakoś nie krzyczałeś.

0

@FCBparasiempre Są nieco lepsi,ale czy Ja wiem aby stawiać ich poziom wyżej? Taka gafa jak np. w meczu Tottenhamu z Liverpoolem,chluby nie przynosi.Zwłaszcza później jak sami sędziowie przyznali się do błędu.

0

@tbas Głupoty piszesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?