La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 604 Culés

2

Manzano wczoraj odwalił skandal i nie gadajcie głupot, że decyzja była słuszna.

To, że biali nie są przyzwyczajeni do tego, że ktoś może ich przekręcić to inna sprawa.

To nie jest jednak pierwsza tak absurdalna sytuacja, a była jedna nawet bardziej kuriozalna w zeszłym sezonie. Valladolid, któremu finalnie zabrakło bardzo niewiele, żeby się utrzymać w doliczonym czasie gry przy stanie 0-0 strzela gola. Piłkarz Valladolid oddał strzał a sędzia PO STRZALE używa gwizdka i kończy połowę.

Tamta sytuacja była o wiele większym skandalem niż ta farsa z wczoraj, bo Gil mimo wszystko gwizdną zanim Diaz dośrodkował.

Problem jest taki, że jak Barcelonę, albo Real (ewentualnie Atletico) się przekręci to gazety o tym piszą. Kiedy mały klub, dla którego każdy punkt to jest być, albo nie być w LaLidze zostaje bez mydła wydymany przez sędziego to nikt nie chce o tym nawet słuchać.

Plusem tej sytuacji jest to, że być może teraz śmietankowi nie będą forsować Gila, który wcześniej zawsze gwizdał pod nich, na niemal każdy ważny wyjazdowy mecz.

0

@Eto'o9 R10 Akurat sytuacja w meczu Valladolid pokazuje jak powinenn sie zachowac Manazano. Piłka wybita z pola karneog = koniec meczu i nie ma tematu.

1

@Eto'o9 R10 skandalem nie było nie uznanie gola, prędzej gwizdnięcie w takim momencie. Piłka była poza polem karnym na murawie więc gwizdnął.

0

@Eto'o9 R10 Mógł im nie dać nawet różnego wykonać, nic nie ugrali ze stałego fragmentu, to zakończył i tyle, a że wpadła wtedy bramka, to po prostu głupi przypadek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?