La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

0

Mamy zbyt ciężki terminarz, by realnie myśleć o dogonieniu Realu, ale mam nadzieję, że może Girona się ocknie i zacznie punktować jak na jesieni, to wtedy byłoby ciekawie.

1

@norbi77

Czy taki ciężki? Moim zdaniem nie. Po prostu Barca aktualnie spadła na taki poziom, że kibice zaczynają "drżeć" przed takimi meczami.
Powiedzmy sobie szczerze - w normalnych okolicznościach (i normalnej jakości gry Barcelony), tylko Real mógłby być ewentualnym zagrożeniem.

I oby ta jakość wróciła jak najszybciej.

1

@norbi77 Kolejny Pan Marudziński przyszedł marudzić..

1

@SawneyBean
Przez to rozumiem "ciężki" terminarz. Gramy to co gramy i nie jesteśmy walcem, więc każdy mecz jest dla nas wyzwaniem, a z tak rozpędzonym w gazie Bilbao...trudno o optymizm.
Z takim AM już szybciej wierzyłbym w 3 pkt niż dzisiaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?