- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 545 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 545 Culés
3
Al Ain prowadzi z Al Nassr 1:0, w Azjatyckiej Lidze Mistrzów po bramce Rahimiego.
@escarabajo @mekston
4
@Lionel_Messi10 Ciekawostka: Trenerem Al Ain jest Hernan Crespo.
0
@Danny Gaucho A nawet nie zauważyłem i dzięki za info ;-)
Postarzał się troszku Hernan ;P
1
@Lionel_Messi10 i tak trudno zakladac zeby Naserzy wtopili z dużo słabszą ekipą w dwumeczu.
0
@mekston Zobaczymy, jak narazie nie istnieją, jak w tym meczu wygra ekipa Crespo z nimi 3:0 to jest szansa na out Al Nassr z turnieju.
0
@mekston @AFA @Sysia11 Juz fani Al Ain "Messi Messi Messi" śpiewali;-)
0
@Lionel_Messi10 jak by bylo 3-0 to tak ale 1-0 to za mala zaliczka
0
@mekston Laporte czerwona teraz dostal, grube oslabienie na rewanż, Al Ain dawac bramki, chociaz jedną jeszcze ;-)
0
@Lionel_Messi10 jakby mieli 2-0 to rzeczywiscie bylaby moze realna szansa awansu
Przy 1-0 jakos nie wierze ze Naserzy tego nie wyciagna
1
@mekston Zobaczymy ;-) ale tam pewno znowu na plecach Talisci awansuja.
1
@Lionel_Messi10 Talisca 16 goli w lidze a co do zasady nie strzela karnych i nie grają na niego jak na Maderczyka
0
@mekston Ciekawy będzie mecz ale Talisca jest kotem więc jak on zagra to juz jest po temacie ;-)
1
@Lionel_Messi10 dlaczego dzisiaj nie grał w ogóle?
Taak, to raczej za duża siła ofensywna a Al Ain to raczej nie ma czym straszyć na papierze
1
@mekston Właśnie nie wiem, trzeba @escarabajo pytać czyli eksperta od lig Azjatyckich ;D
2
@Lionel_Messi10 @mekston myslę, że to z powodu rotacji. Co jakoś czas ktoś nie gra w LM.
1
@escarabajo Rozumiem. ;-)
2
@Lionel_Messi10 @mekston Talisca wypada do końca sezonu. Kontuzja jednak. Grubo. Ogromne osłabienie.
0
@escarabajo z Al Ain sobie poradza pewnie i bez Talisci ale rzeczywiście to spore osłabienie
0
@mekston na pewno, Al Ain myślę ma miękko, dalej ciężary, które i tak był z Taliscą w składzie, a co dopiero bez.