La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 812 Culés

2

Mariusz Rumak-trener Lecha Poznań,to widzę że poszedł na wojnę z pewnym dziennikarzem.Troszkę to przypomina Mourinho.

0

@FcPortoFan1999 co z Kostą bedzie?

0

@Lanosss Najpewniej zostanie do końca sezonu bo kudłaty Dariusz,nie ma jeszcze zaklepanego następcy i wiara w mistrza do końca..

0

@FcPortoFan1999 ogladam wypowiedzi czy Borasa, Hadaja i innych zakochanych w Legii to mam wrazenie jakby Legii mialo sie nalezec z gory mistrzostwo, mają dominowac niczym Bayern, PSG w swoich ligach. Legia tak naprawde dla nikogo nie jest juz straszna. Wokol niej jest po prostu warszawskie kolko wzajemnej adoracji, inne polskie kluby mają takie same szanse walki bez sciskania tylka przed Legią

0

@Lanosss Ale tutaj nie chodzi o Borka czy innego Hadaja,tu chodzi o zwykłe wymagania kibiców.Kibice Legii,zawsze chcą mistrzostwa i pucharu,i to się nie zmieni bo na tym ten klub polega.Nikt w Warszawie nie przyjmie 2 miejsca albo jeszcze niżej w tabeli i będzie to traktował jako porażkę,a przynajmniej tak było na początku kadencji Mioduskiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?