La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

3

Beka z tego pisania że nie mamy szans jakbyśmy na City wychodzili, a wychodzimy na Napoli które gra 5 razy większe łajno od nas w tym sezonie. Obstawiam 3:1 dla Barcy a w ćwierćfinale dwumecz z BVB

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Czyli przegramy, a BVB nie awansuje.

0

@MesQueUnClub96 Jak ty tak stawiasz to Napoli ez win.

konto usunięte

0

@TheNekro94 calma calma @takisobiektos spokojnie

0

@MesQueUnClub96 W pierwszym meczu też były takie głosy a było 1-1, Napoli miało być słabe a było takie samo jak my.
Nie dają rady Granadzie więc Napoli to wymagający rywal nawet w dołku.

konto usunięte

3

@kuz No nie masz racji. Napoli tam jeden celny strzał oddało, przez 80 minut nie istnieli

2

@kuz Bez przesady, byliśmy od nich o klasę lepszym zespołem. Nie wygraliśmy tam tylko z własnej winy. Mieliśmy mnóstwo okazji, żeby wygrać to różnicą kilku bramek.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Napoli się rozpędza pod wodzą Calzone. My z Xavim tylko cofamy w rozwoju.

konto usunięte

1

@mambeppe_yomenik tak się rozpędza że z Torino i Cagliari wygrać nie mogą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?