La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

1

Ktoś tutaj wczoraj w nocy około północy,podczas pewnych rzutów karnych pytał czy żyję,odpowiadam-Jako tako żyję ;) Porto,ostatnie ma takie zezowate szczęście że od 2017 roku,kiedy odpada w 1/8 finału to później okazuje się to finalista rozgrywek.

2

@FcPortoFan1999 Tak skreślałeś to Porto, a wcale nie zostali zjedzeni przez Arsenal, który miał iść nawet po wygraną w tej edycji w takiej formie.
Powiem tak, oczywiście to dalej Arsenal ale karne to w dużej mierze też loteria. Porto miało trochę pecha ale generalnie byli bardzo blisko wyeliminowania mocnego rywala.
Aż dziwne, że w lidze grają tak słabo.

1

@Stinger_ Ten klub jest urodzony pod pechową gwiazdą ostatnio.Dwumecz z Interem rok temu-łamiący serce,ten dwumecz z Arsenalem,najgorsze co może być dla kibica,czyli nadzieja która została złamana w momencie kiedy wydawało się że Porto już ich ma.I mogę tak sobie wymieniać kolejne mecze od Juventusu 2021..

0

@FcPortoFan1999 wez nie strasz Arsenalem w finale:) bylo blisko niespodzianki wczoraj, szkoda. Duzo roboty w nocy bylo? czas na spanie?

0

@Lanosss W nocy,było bardzo dużo roboty zwłaszcza przy bolącym nadgarstku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?