La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0

Może i straciliśmy 50 mln z braku udziału na KMŚ, ale zdajecie sobie sprawę, że ten turniej będzie wyniszczający?
Przecież zawodnicy nie będą mieć praktycznie przerwy, bo KMŚ się zakończy i zaraz ruszają ligi.
Najśmieszniejsze jest to, że związek piłkarski gwarantuje każdemu piłkarzowi miesiąc przerwy/urlopu, a o to będzie ciężko...i zrobi się ciekawie :D

0

@norbi77 chciałbym mieć taki problem xD

0

@norbi77 50 mln...

konto usunięte

3

@norbi77 to równie dobrze możemy nie grać w LM bo przecież to też wyniszczający turniej po co nam kilkadziesiąt baniek :D

0

@Explode
Co za bzdura...LM zabiera zawodnikom zaplanowany przez związki czas na wypoczynek? I gra się w niej co 2-3 dni w największe upały, gdzie za pasem już czeka początek rozgrywek ligowych?
Nie wspomnę nawet o ruchu transferowym w tym okresie.

0

@Pedri16Future
Jeden zakup Lewego mniej i będzie :)

0

@michal26
A kto by nie chciał? :D

konto usunięte

0

@norbi77 tylko że bez LM nie grasz co 3-4 dni tylko co tydzień, granie co 3/4 dni też wyniszcza, a druga sprawa to KMŚ trwa do 13 lipca, żadna liga w top 5 nie startuje w lipcu tylko w połowie sierpnia.

0

@Explode
No tak, bo po co zawodnikom okres przygotowawczy?
Wrócą z urlopów i od razu na mecz, a potem zaskoczenie, że plaga kontuzji :)

konto usunięte

0

@norbi77 a wyjazdy po kilka tysięcy km nie wyniszczają?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?