La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Czy ktokolwiek was boi się PSG?

0

@mientusek1407 Ja, szczególnie Mbappe.

0

@mientusek1407 Ja nie, sto razy lepiej niz Bayern czy City

2

@mientusek1407 przecież zmieciemy ich jakieś 13:1 w dwumeczu. Już taktycznie musimy myśleć o finale przeciw City Pepa. Także nie wiem po co 1/4 i 1/2 będzie grana jak już wszystko wiemy :D

0

@budel17
powaznie pytalem.
Uważam, żę to dla nas bardzo dobre losowanie. Sama ścieszka wyglada spoko unikniemy Bayernu City i Realu az do finalu. Dostalismy PSG ktore jest w naszym zasiegu spokojnie. Maja Mbappe ale maja tez kulawa pomoc i to bardzo. Do tego potem jest Atletico lub Borussia z ktorymi tez jestesmy faworytami

0

@mientusek1407 baliśmy się Napoli i w sumie awans nie był jakoś mega pewny a teraz nagle PSG jest kołkami i nie mają szans ? Żebyście nie musieli tego odszczekać po pierwszym meczu. Nie twierdzę że nie mamy szans, jednak za delikatnego faworyta uważam PSG, ale podejście tutaj to jest jakiś absurd. Gacie pełne z Napoli ale PSG rozjedziemy bo mają tylko mbappe. I ja oczywiscie Chciałbym żeby tak było ale nie podzielam tego hurraoptymizmu

1

@budel17
Nie No ale uważam ze jest takie 60/40 na nas. PSG tez nie ma wybitnej formy, a ich pomoc i obrona to skład węgla i papy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?