La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

0

Pytanko odnośnie zakupu samochodu.
Chciałbym skorzystać ze zniżek rodziców na OC przy zakupie nowego samochodu. Z tego co rozumiem jednym z współwłaścicieli samochodu musi być rodzic na którego są zniżki. Pytanie czy na umowie sprzedaży samochodu jako kupujący mam być wpisany ja czy rodzic? I kto kogo musi zrobić współwłaścicielem? Czy to jedno z rodziców musi zrobić mnie współwłaścicielem czy ja mogę być normalnie na umowie sprzedaży i ja mogę zrobić współwłaścicielem rodzica i wtedy i tak uzyskam jego zniżki? Pytam, bo akurat rodzic nie ma jak być przy zakupie auta i ja bym podpisywał umowę i moje dane by sie na niej znalazły.

0

@tomcias10 Ty pierwszy rodzic drugi jako współwłaściciel. Tylko w zasadzie nie wiem czy to tak cały czas działa bo kiedyś tam coś kombinowali

2

@budel17 działa, działa. Co prawda nie będzie taki samych zniżek jakby rodzic wziął na siebie, ale na pewno będzie taniej niż samemu bez zniżek brać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?