La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

3

Tak sobie zerkam na tabelę Serie A i widzę, że Sassuolo spadłoby z ligi, gdyby sezon się dziś zakończył. Ich położenie wygląda jeszcze gorzej, gdyż Berardi wypada do końca sezonu z powodu urazu.

I właśnie co do Domenica - uważacie, że to gracz, który przespał w swojej karierze moment na odejście do lepszego klubu i zrobienie większej kariery, czy słusznie, że nie ruszał się z Sassuolo, bo to maks jego możliwości? Gracz bardzo ciekawy pod kątem sztywnych statystyk - od sezonu 19/20 nie schodził z wyniku strzelonych +10 goli, gdzie ponadto w sezonach 19/20 i 21/22 zaliczał double-double (u Zerbiego i Dionisiego jako trenerów).
Prawdziwy koń napędowy, jeśli chodzi o wyniki Neroverdi.
Ten sezon jak napisałem ma już zakończony z powodu urazu. W przypadku spadku Sassuolo raczej nie znajdzie innego klubu będąc piłkarzem po dłuższym rozbracie z futbolem. W najgorszym scenariuszu pozostaje mu wrócić i grać dla drużyny, której jest tak oddany, ale na drugim poziomie rozrywkowym.
@P33ck @takisobiektos @escarabajo i inni oglądający Serie A.

konto usunięte

2

@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem przespał moment, w którym mógł odejść do dużego klubu. Po sezonie 19/20, gdzie zrobił double-double w lidze i miał 26 lat, był idealny moment na zamianę barw klubowych. Teraz już się wydaje, że jest za późno. 30 w tym roku, kontuzja... Szkoda. Niby ciągle go łączą z Juve, ale wątpię, że do nich dołączy. Choć z drugiej strony to urocze, jak oddany jest Sassuolo. Prawdziwa legenda tego klubu. Myślisz Sassuolo, widzisz Berardiego, tak jak z Romą i Tottim (oczywiście nie ta skala, ale wiesz o co mi chodzi).

A co do samego klubu to wydaje mi się, że jednak się utrzymają. Nie mają tak beznadziejnej kadry, żeby spaść z ligi. Dionisi kompletnie nie wypalił po de Zerbim. I tak go dość późno zwolnili, bo rozwoju drużyny nie było widać od dawna.

2

@P33ck @Ojciec5tkidzieci 30 lat zaraz. Patrząc na to jak się przesunął wiek „starości”, to uznając że bedzie zdrowy, to na pewno może wskoczyć pięterko wyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?