La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

0

Ten Stipica to jakiś nie do końca zborny jest. Drugi gol jego.

0

@Dari0G Bardziej nawalił Miłosz Kozak,przegrywając pojedynek 1v1 z tym Japończykiem.

0

@FcPortoFan1999 No proszę Cię, po krótkim rogu, a i trochę odległości było. A przy pierwszym sparował prosto do strzelca.

1

@Dari0G Pogoń Szczecin,wiedziała najwyraźniej co robi pozbywając się go.

0

@FcPortoFan1999 To samo sobie pomyślałem :).

0

@Dari0G Choć na początku próbowali zastępować go Klebaniukiem ;)

0

@FcPortoFan1999 Ty, faktycznie. Straszne to były mecze dla Pogoni.

1

@Dari0G To było polewanie pożaru benzyną.Przybył Cojocaru,i poza wpadką z poprzedniego tygodnia jest kluczowym punktem tego zespołu.

0

@FcPortoFan1999 Ale młodego bramkarza nie bardzo winię, to nie jego wina, że zarząd klubu tak zarządzał, że musiał zostać wrzucony na głęboką wodę. Spalili go tylko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?