La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

konto usunięte

12

Jak ktoś porówna Xaviego z Koemanem to niech zobaczy to. Koeman z większymi nie potrafił w ogóle wygrywać.

3

@Emhyr Koeman był porażką, ale też wszedł w największe gówno, najgorszy nasz czas, gdzie człowiek patrzył na ten skład w niektórych meczach i się zastanawiał, czy to Barcelona czy jakiś Real Betis

1

@Emhyr Właśnie o tym Tobie mówiłem kilka tygodni temu.Ten trener,w tych wielkich meczach potrafi się odnaleźć.Atletico Madryt,to dla Niego żaden rywal.

konto usunięte

1

@Luciano99 Ale jednak miał Messiego i Griezmanna. Sam Messi już ci daje więcej niż ktokolwiek

2

@Luciano99, momentami Real Betis miał zdecydowanie lepszy skład niż tamta Barcelona

1

@Emhyr Messi prawda, ale Griezzmann w Barcelonie to była porażka

konto usunięte

1

@Luciano99 Była ale to też wina Koemana że nie umiał go ustawić. Wystarczyło nie wystawiać go na skrzydło tylko bardziej do środka. Każdy wiedział że to nie jest skrzydłowy

1

@Emhyr, jakie ma znaczenie Messi jak nie masz obrony, pomocy i skrzydeł? Koeman miał beznadziejny skład, Xavi odkąd przyszedł sytuacja zaczęła się poprawiać

konto usunięte

1

@FCB_dimiC Xavi od listopada do połowy stycznia też grał takim gównem i wygrywał w porównaniu do Koemana. Przypomnij sobie skład z Mallorcą w styczniu to był najgorszy skład jaki widziałem w Barcelonie i nadal to wygrał. Koeman najgorszym składem grał od połowy sierpnia do zwolnienia a wcześniej nie miał aż takiego złego składu. Skład z finału CdR: Mats; Lenglet, Pique, Mingueza; Dest, FdJ, Busquets, Pedri, Alba; Griezmann, Messi. Słaby skład? No dla mnie nie a jeszcze miał w obwodzie Dembele i Araujo.

0

@Emhyr, pisałem komentarz, ale ta strona nie pozwoliła go opublikować, drugi raz mi się już nawet nie chce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?