- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
12
3
@Emhyr Koeman był porażką, ale też wszedł w największe gówno, najgorszy nasz czas, gdzie człowiek patrzył na ten skład w niektórych meczach i się zastanawiał, czy to Barcelona czy jakiś Real Betis
1
@Emhyr Właśnie o tym Tobie mówiłem kilka tygodni temu.Ten trener,w tych wielkich meczach potrafi się odnaleźć.Atletico Madryt,to dla Niego żaden rywal.
1
@Luciano99 Ale jednak miał Messiego i Griezmanna. Sam Messi już ci daje więcej niż ktokolwiek
2
@Luciano99, momentami Real Betis miał zdecydowanie lepszy skład niż tamta Barcelona
1
@Emhyr Messi prawda, ale Griezzmann w Barcelonie to była porażka
1
@Luciano99 Była ale to też wina Koemana że nie umiał go ustawić. Wystarczyło nie wystawiać go na skrzydło tylko bardziej do środka. Każdy wiedział że to nie jest skrzydłowy
1
@Emhyr, jakie ma znaczenie Messi jak nie masz obrony, pomocy i skrzydeł? Koeman miał beznadziejny skład, Xavi odkąd przyszedł sytuacja zaczęła się poprawiać
1
@FCB_dimiC Xavi od listopada do połowy stycznia też grał takim gównem i wygrywał w porównaniu do Koemana. Przypomnij sobie skład z Mallorcą w styczniu to był najgorszy skład jaki widziałem w Barcelonie i nadal to wygrał. Koeman najgorszym składem grał od połowy sierpnia do zwolnienia a wcześniej nie miał aż takiego złego składu. Skład z finału CdR: Mats; Lenglet, Pique, Mingueza; Dest, FdJ, Busquets, Pedri, Alba; Griezmann, Messi. Słaby skład? No dla mnie nie a jeszcze miał w obwodzie Dembele i Araujo.
0
@Emhyr, pisałem komentarz, ale ta strona nie pozwoliła go opublikować, drugi raz mi się już nawet nie chce.