- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
6
Pani pasożyt
2
@TR3YWAY Umówmy się - do takich programów rzadko chodzą ludzie zupełnie normalni.
4
@MesQueUnClub96 Żukowska jest normalna i chodzi. Normalna inaczej.
2
@TR3YWAY Ciekawe jak ona żyje ze świadomością, że była pasożytem przez te kilka miesięcy i jakie wnioski z tego wyciąga.
1
@July_6_BcN nie kilka miesięcy a kilka a nawet kilkanaście lat wg jej logiki
0
@TR3YWAY O matko! Aż takich rzeczy to się nie spodziewałam.
0
@TR3YWAY jestes typowym przedstawicielem motlochu ktory nie potrafi sluchac tego co ona mowi, a spamujesz postami zeby zebrac poklask.
0
@Szklaner To wytłumacz mi co ona mówi. Skoro nie rozumiem.
0
@TR3YWAY cwiczenia na sluchanie tego co ktos mowi robia w szkole podstawowej. Skoro masz takie braki w sluchaniu to ja nie bede wyreczal kogos, ze nie dopilnowal takich rzeczy
0
@Szklaner Słuchałem uważnie co ona powiedziała i jestem oburzony. Tak jak wszyscy. Babka gada rzeczy sprzeczne z biologią. Dodatkowo jest to po prostu obrzydliwe. Wg mnie to ty nie rozumiesz co ona mówi. Fakt, że nie chcesz wytłumaczyć, że ma rację tylko to potwierdza.
0
@TR3YWAY klasyczny argument manipulatora. Slyszales tylko to co chciales uslyszec, a to ze ja nie mam zamiaru znizac sie do poziomu manipulatora propagandysty to musisz sie z tym pogodzic. Idz powklejac sobie takie xy dla kolejnych zielonych, zeby tacy jak ty lajkowali i wszyscy bedziecie fajni.
0
@Szklaner Nie nie masz zamiaru się zniżać, tylko wiesz że nie masz racji tak jak i ta baba z filmiku. Ja wiem, że mam rację. Oglądnąłem tę debatę całą od deski do deski. Żyj dalej w swojej bańce.