La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

5

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Niech Disney zainwestuje w jakiegoś choreografa bo standardowo marnują potencjał. Już w Ahsoce było widać, że [I tu SPOILER bo serial jest dość nowy]
.
.
.
Hayden Christensen rusza się dużo lepiej
https://x.com/BromTitus/status/1770546688215728588
@fart @DonCarletto

konto usunięte

4

@Kgorecki2500 W ogóle prequelach walka była najlepsza ze wszystich filmów.

3

@koziar Przecież w "Phantom Menace" Darth Maula grał Ray Park, etatowy kaskader i "martial artist", więc nie mogło być inaczej. A Liam i Ewan pod okiem profesjonalnej ekipy od choreografii walk nie odstawali.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Najlepsza walka była w czwartej części.

1

@Kgorecki2500 Dwie najlepsze walki na miecze świetlne są w Epizodach 5 i 6 między Lukiem a Vaderem. W prequelach machają tymi mieczami jak gimnastyczki szarfami. Więcej tam bezsensownego wywijania mieczami niż faktycznej walki. Zdecydowanie wolę wolniejsze tempo i więcej walki niż akrobatyki. Co do mieczy to wiadomo że z technologią powinny one wyglądać lepiej ale trzeba wziąć pod uwagę kiedy te pierwsze były robione i jak na tamte lata wyglądały niesamowicie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?