- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
0
Pierwsza obrona mistrzowskiego pasa przed Łukaszem Różańskim.
2
@NeroTFP1 Różański najwiekszy farciarz w boksie. Stworzono nową kategorie wagową w której nikt nie chciał walczyć. Rozbity Szpillka został rozstawiony w niej w top 10 bez walki i po łatwym nokautcie prze Łukasza dostał title shota z beznadziejnym Babicem i każdy bedzie go stawiał jako misrza obok Adamka z Michalczewskiego, którzy grubymi latami pracowali na pozycje w boksie.
0
@koziar No nie da się ukryć, że Różański sporo zyskał i faktycznie miał szczęście, jakiego nie miał nikt inny. Jednak mam do niego jakąś sympatię, jego żona jest super skromną i niepompowaną kobietą, więc cieszę, że mógł skorzystać z takiego farta. Jeżeli będzie teraz skutecznie bronił mistrzowskiego tytułu, to powinien trochę podbudować swoją opinię. Przeciwnik dość symboliczny, bo ma na koncie sporo polskich ofiar :D
0
@NeroTFP1 Mnie zawiódł tym jak reagował po zdobyciu pasa. Umówmy się pas bridger to aktualnie pasek od spodni a on tam pieprzył ile to lat pracował na ten sukces, bycie najlepszym tego typu bzdury. Ja nie lubie jak ktoś samemu probóje dodać wielkości czemuś co zrobił. Mistrzowie tego nie potrzebują. Może pracował, ale taki z niego mistrz świata jak Hitler i jego niewiedza o Holokauscie. Oficjalnie nie ma dowodów ale każdy łączący kropki wie jak jest. W przypadku Różanskiego oficlanie ma tytuł ale te starcia, które prowadzi, to nie sa walki o bycie najlepszym na świecie. Szanujmy się. Okoliego też nie lubię, Anglik walczy nieustannie klinczując i faulując a mentalnie podobny do Łukasza, też nie mój typ.